Najpierw przejąłem ich drukarki, potem ich sieć, potem ich dane a teraz – to!

“Wolf” ujawnia luki w zabezpieczeniach naszych klientów. Christian Slater jako Haker w serii filmów kampanii HP na rzecz bezpieczeństwa druku w sieci.

Drogi Partnerze,

HP Studios przedstawia serię krótkich filmów pt “Wolf”, których celem jest zwiększenie świadomości z zakresu cyberbezpieczeństwa i przeciwdziałanie zagrożeniom, jakie mogą spowodować luki w zabezpieczeniach takich urządzeń, jak drukarki i komputery. Serial został stworzony, by zwrócić szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa nie tylko sieci firmowych, ale również urządzeń u klientów indywidualnych. Będąc naszym Partnerem Biznesowym możesz wziąć udział w edukowaniu klientów oraz oferować im bezpieczne produkty i usługi, takie jak:

Przeczytaj cały artykuł.

• Urządzenia HPserii Enterprise i Pro z wbudowanymi niezawodnymi funkcjami zabezpieczeń
• Rozwiązania HP JetAdvantage Security, które aktywnie chronią przepływ danych w firmie wraz z całą flotą urządzeń.

To niestandardowe podejście, które w zabawny sposób pozwala na lepsze zrozumienie dlaczego firma HP poważnie podchodzi do kwestii cyberbezpieczeństwa oraz dlaczego wszyscy powinniśmy traktować je priorytetowo. Udostępniliśmy film video w serwisie YouTube, pozostałe kreacje marketingowe można znaleźć na https://h22189.www2.hp.com/shared/folder/speesg pod hasłem Security.

Kliknij w kadr, włącz głośniki i zobacz film: